/   enbhd.com   / Turkey  


2019-05-26 05:07:14

Haber-Kamera: Soner HASIRCIOĞLU/ İSTANBUL DHABayrampaşa'da her yıl Ramazan ayında düzenlenen Sahur-i Cümbüş etkiliği bu sene de renkli görüntülere sahne oldu. Etkinlik kapsamında sokaklarda davul ve müzik enstrümanları ile Balkan halk dansları oynayan vatandaşlar Bayrampaşa sokaklarını gezdi. 

Etkinlik kapsamında bir parkta toplanan vatandaşlar, Balkan halk dans şarkıları çalan müzisyenlerle  Bayrampaşa sokaklarını hem gezdi hem de oynayarak gönüllerince eğlendi. Sokakları tek tek gezen Bayrampaşa sakinlerine bazı vatandaşların da evlerinin pencerelerinden el sallayarak eşlik ettiği görüldü. 

Kaynak: DHA


haberler.com Haberler
haberler sahur bayrampaa https vatandalar etkinlik kapsamnda haberi 12086577 etkinligi cumbus combayrampasa
enbhd.com

This domain might be on sale!


Categories


Other countries/languages

                                           

Partners

serbiaaccommodation.com bookofimpressions.com jicyf.com realestate-serbia.com portofbar.com theexitfestival.com xaas.info liaise.biz engin3r.com bsere.com belgradevents.com usercomply.com mvprush.com realestate-balkan.com realestate-bosniaandherzegovina.com rivijera.me imtbo.com nekretnineito.com advertisement.cloud cruiserfleet.com rmysitesup.com cetiritocka.com rentacarswitzerland.com backpackaccommodation.com has2trade.com

Latest